Ankieta na ból pleców

Bóle mięśniowo-szkieletowe są coraz częstszym powodem zwolnień lekarskich, wykluczenia zawodowego i społecznego. Dotyczy osób w każdym wieku i płci. Ból okolic kręgosłupa, także z promieniowaniem do kończyn dolnych lub górnych jest zależny od wielu czynników natomiast jak już powstaje z powodu uszkodzenia struktur nerwowych, stawowych, mięśniowych staje się bardzo charakterystyczny. Umiem to zróżnicować i odpowiedzieć na pytanie jak skutecznie pozbyć się bólu.

Po wypełnieniu kwestionariusza na podany adres e-mail otrzymasz raport ze szczegółowymi informacjami, m. in.: co może powodować ból, co bezpiecznego można samemu zrobić doraźnie w domu, jak zachowywać się w sytuacji z bólem pleców, czy wykonywać badania obrazowe, do jakiego specjalisty udać się na początku, czy leki pomogą.

Dzięki informacjom z raportu będziesz świadomy czynników wpływających na powstawanie i nawroty dolegliwości, skrócisz wielkość oraz czas bólu i niepełnosprawności, skrócisz czas absencji zawodowej i wykluczenia społecznego, zmniejszysz koszty badania i leczenia.

Wszelkie informacje przetwarzane są TYLKO DLA CELÓW STATYSTYCZNYCH, po to, żebym mógł konstruować skuteczne programy leczenia i profilaktyki. Nie wymagam żadnych danych oprócz adresu email w celu przesłania Raportu i mierzenia jego efektywności. Gwarantuję poufność przekazywanych danych. Jeżeli strona wymaga innych danych w tym personalnych, zalecam nie wypełniać danych oraz zgłosić to do administratora: klinikazdrowia@rehealthy.com.pl.

Przygotuj się na serię pytań, które zajmą jedynie10 minut. Niektóre pytania są zamknięte, przy niektórych możesz wybrać więcej niż jedną pasującą odpowiedź lub pole do uzupełnienia. Różne sytuacje wywołują różne objawy u różnych osób, dlatego wszystkie odpowiedzi są istotne. Odpowiadaj szybko, zgodnie z tym jak czujesz. Nie ma złych odpowiedzi.

Wyobraź sobie, że idziesz do lekarza z jakimś bólem i że wszystko o co się Ciebie pyta jest istotne do precyzyjnego określenia Twojego stanu zdrowia.

Trwa wczytywanie
Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial